Caliber

Android için Profesyonel Mesajlaşma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.7 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Caliber
Caliber; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, profesyonel kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş kolay kullanıma sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Caliber; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, profesyonel kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş kolay kullanıma sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır.

İş arkadaşlarınızla hızlı ve zahmetsiz bir şekilde mesajlaşmanızı sağlayan uygulamayı özel hayatınızda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın yanı sıra aileniz ve dostlarınızla da mesajlaşmanıza olanak sağlayan uygulama LinkedIn hesabınızdaki kişileri otomatik olarak senkronize etmektedir. Bu sayede LinkedIn ağınızda yer alan kişilerinizle anında mesajlaşabilirsiniz.

Kullanıcıları karmaşık işlemlerle uğraşmadan sadece bir dokunuşla iş arkadaşlarınıza mesaj gönderebilmenizi sağlayan uygulama kullanıcıların mesleki yetenekleri, ilgi alanları, konumları ve sosyal kimlikleri gibi detayları da görebilirsiniz.

Profesyonel hayatınızda kullanabileceğiniz mükemmel bir mesajlaşma uygulaması olan Caliber uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Caliber indir
DİĞER SÜRÜMLER